CrazyBox

Jak działa Crazy Box

Czym jest fotobudka CrazyBox?

Fotobudka CrazyBox to mobilne centrum fotograficzne. Automat do samodzielnego robienia zdjęć, który uwieczni wspaniałe chwile z różnego rodzaju imprez lub eventów. Do naszej Fotobudki nie trzeba wchodzić, wystarczy przed nią stanąć. Aby każde zdjęcie miało wyjątkowy charakter i niepowtarzalność do dyspozycji macie Państwo całą masę śmiesznych, kolorowych gadżetów takich jak maski, peruki, okulary, kapelusze itp.

SUPER, ale jak to działa?

Obsługa fotobudki jest intuicyjna i banalnie prosta. Wybierasz gadżety, stajesz przed obiektywem, na ekranie dotykowym z podglądem na żywo wciskasz START po czym automat zaczyna serię 4 zdjęć. Między kolejnymi ujęciami masz kilka sekund przerwy na zmianę gadżetów, które znajdują się na stole przed Tobą. Po zakończonej sesji odbierasz swoje zdjęcia z prawej strony budki i udajesz się z powrotem na koniec kolejki w celu rozpoczęcia kolejnej przygody. Prawda, że proste?

Domyślnie fotobudka drukuje zdjęcia w dwóch identycznych paskach 5x15 cm każdy na których znajdują się 4 ujęcia. Aby sprostać Państwa wymaganiom istnieje możliwość zmiany układu wydruku na jedno zdjęcie 10x15 cm lub 4 zdjęcia w formacie 10x15 cm. Na Państwa życzenie w pełni spersonalizujemy wykonywane zdjęcia. W stopce możemy umieścić dowolną treść: imiona, logotyp, grafikę, rodzaj wydarzenia, nazwę lokalu, cokolwiek zechcesz, wszystko po to aby każde wydarzenie było wyjątkowe i niezapomniane a zdjęcie stanowiło oryginalną pamiątkę. Wszystkie zdjęcia pstryknięte przez fotobudę zapisujemy na płycie CD, dzięki czemu możesz wrócić do nich w dowolnej chwili lub wywołać je w większym formacie. Ponadto otrzymujecie Państwo teledysk wideo z wszystkich wykonanych zdjęć podczas imprezy z podkładem muzycznym.

Fotobudka CrazyBox wykorzystuje również technologię greenscreen (tzw. Zielone tło) dzięki czemu podczas jednej imprezy macie Państwo możliwość skorzystania z kilkunastu różnych teł.

Nowością, którą posiadamy jest funkcja Streaming Live, czyli możliwość publikacji zdjęć na Facebooku lub wysłania ich na emaila bezpośrednio podczas trwania imprezy! Usługę realizujemy za pomocą dodatkowego komputera, który ma przy sobie asystent tak aby nie blokować kolejki przy fotobudce.

Fotobudka jako kampania reklamowa!

Powierzchnię fotobudki z powodzeniem można wykorzystać jako świetną formę reklamy. Na życzenie klienta wykonamy projekt oklejenia urządzenia, na którym będą znajdować się znaki firmowe, treści lub grafika. Oprócz brandingu fotobudki wykonamy również dla Państwa unikalne tło kojarzące się z marką. Wszystkie firmowe informacje zamieścimy również w stopce pod wydrukami zdjęć.

Dla kogo fotobudka?

CrazyBox świetnie sprawdza się na imprezach takich jak: wesela, urodziny, imieniny, komunie, rocznice, rozpoczęcia roku szkolnego, akademie, rozdania świadectw, komersy, studniówki, imprezy firmowe, imprezy okolicznościowe, bankiety, szkolenia, konferencje, dni organizacji pozarządowych, pikniki, festyny, projekty, dni miast, sylwester, imprezy integracyjne, obozy młodzieżowe.